Szczegóły oferty

Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

Mieszkanie - sprzedaż 629 000 PLN 10 311,48PLN/m2
61 m2  Pokoje: 3 1979 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania zadbane 3-pokojowe mieszkanie 61 m2 położone na parterze bloku w centrum Grodziska Maz..

Lokal ma korzystny układ pomieszczeń wzg. stron świata- pokoje od południa są słoneczne, a oddzielna kuchnia 8 m2 położona od północy nie nagrzewa się.
Duży salon 25 m2 jest jasny i przestronny, dwa mniejsze pokoje 11 i 7 m2 ustawne.
Przedpokój pomieścił dużą szafę w zabudowie, ładna łazienka z okładziną szklaną została połączona z toaletą, można przywrócić poprzedni układ.
Do korzystania piwnica.
Przyjaźni sąsiedzi.

Lokal po remoncie- wymieniona instalacja elektryczna, drzwi wejściowe antywłamaniowe i wyciszające, ładne drzwi wewnętrzne, gładzie na ścianach. Niektóre ściany wygłuszone. Część mebli w salonie i sypialniach w zabudowie na wymiar.

Możliwość przepisania umowy na najem miejsca postojowego w garażu podziemnym lub jego zakupienie.

To bardzo dobra lokalizacja dla tych, którzy chcą mieć bezpośredni dostęp do infrastruktury miejskiej Grodziska - kino, basen, galeria handlowa, restauracje, PKP, WKD.
Ale to też korzystne miejsce zamieszkania dla rodzin z dziećmi - blisko do przedszkola, szkoły, centrum kultury, placu zabaw i parków.

Zapraszam do obejrzenia.
Lokalizacja oferty

Anna Szypulska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BMNieruchości.net.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BMNieruchomości z siedzibą przy Słoneczna 3, 96-313 Chylice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres b.milewska@bmn.net.pl… czytaj więcej