Szczegóły oferty

Brwinów

Brwinów

Mieszkanie - sprzedaż 849 000 PLN 8 009,43PLN/m2
106 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do sprzedania 2 samodzielne bezczynszowe lokale stanowiące całe piętro kamienicy w centrum Brwinowa.

Mieszkania położone na 2. piętrze (ostatnim), powierzchnia całości 106 m2 , dodatkowo wysoki strych ponad 63 m2 i udziały 4/9 w sporej działce z miejscami parkingowymi.

Uzyskane WZ na nadbudowę i uzyskania ponad 100 m2 dodatkowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu.

Lokal mniejszy
- 34,11m2 - przedpokój, pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem, wc, schowek - stan do remontu, w tym momencie użytkowany jako magazynek.

Lokal większy
- 71,81 m2 - 3 pokoje, kuchnia, wc, łazienka z prysznicem, przedpokój - zamieszkały, w dobrym stanie, z zabudową kuchenną.

Do lokalu przypisany wysoki strych 63,15 m2, który można nadbudować. Na strych prowadzi szeroka, stacjonarna klatka schodowa.

Lokale posiadają oddzielne księgi wieczyste i liczniki, podłączone wszystkie media miejskie w tym kanalizację i gaz (oddzielne kotły gazowe do ogrzewania i c. w. u.)

Lokale bezczynszowe!

Miejsca parkingowe dla aut na terenie działki.

Unikalne położenie w samym centrum miasta, 4 min. pieszo do PKP.

Zapraszam do obejrzenia, dobra okazja dla fliperów!
Lokalizacja oferty

Anna Szypulska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BMNieruchości.net.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BMNieruchomości z siedzibą przy Słoneczna 3, 96-313 Chylice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres b.milewska@bmn.net.pl… czytaj więcej