Szczegóły oferty

Kuleszówka

Kuleszówka

Działka - sprzedaż 490 000 PLN 198,70PLN/m2
 / 2466 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferujemy na sprzedaż działkę usługową usytuowaną w gminie Piaseczno, w okolicach węzła trasy S7 (Puławska BIS).

OGÓLNE WARUNKI:
Powierzchnia: 2500 m.kw
MPZP: zabudowa usługowa z dopuszczeniem realizacji lokalu mieszkalnego w budynku usługowym
Kształt działki: prostokąt

Cena: 490 000 PLN
Cena za 1m.kw. 199 PLN

Stan prawny: własność gruntu, założona księga wieczysta (KW).

MEDIA:
Sieć wodociągowa: w odległości ; Prąd: Gaz:
Kanalizacja: w planach gminy

W sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna. Okolica spokojna z rozwiniętą podstawową infrastrukturą. MZT podmiejska linia autobusowa z bezpośredni połączeniem z Piasecznem i Warszawą. Położenie działki jest szczególnie dogodne ze względu na już budowaną drogę "Puławską-Bis" ekspresową S7, która to będzie przebiegać w niedalekiej odległości.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości !
Agentka: Iwona Rudnicka: 609 533 413

Jako agencja nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa. Załatwiamy wszelkie formalności związane z transakcją, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, doradzamy. Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Iwona Rudnicka

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BMNieruchości.net.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BMNieruchomości z siedzibą przy Słoneczna 3, 96-313 Chylice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres b.milewska@bmn.net.pl… czytaj więcej