Szczegóły oferty

Grodzisk Mazowiecki, H. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki, H. Sienkiewicza

Lokal - wynajem 4 760 PLN 85PLN/m2
56 m2  2022 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Do wynajęcia lokal użytkowy 56 m2 w nowym budynku Apartamenty Sienkiewicza 44 w centrum Grodziska Mazowieckiego przy głównej ulicy.

Lokal jednopoziomowy położony na parterze, z wejściem od zlokalizowanej po sąsiedzku największej w mieście galerii handlowej Grodova.

Doskonała ekspozycja okien, możliwe umieszczenie szyldu, wysokość pomieszczeń 330 cm.
Konstrukcja budynku, w tym wentylacja i klimatyzacja umożliwi funkcjonalną aranżację wnętrza pod działalność różnego typu.

Stan lokalu - do wykończenia, w przypadku dłuższego najmu możliwa pomoc właściciela w przystosowaniu lokalu do potrzeb najemcy oraz zniżka w czynszu.

Atuty:
- lokalizacja w reprezentacyjnym centrum miasta, gdzie panuje bardzo duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego, sąsiedztwo galerii handlowej, urzędów miejskich, kina,
- wysokie otwarte pomieszczenie,
- możliwość koncesji na alkohol ABC,
- miejsca do parkowania na dachu budynku oraz liczne okalające budynek parkingi naziemne.

Koszty:
- czynsz ( 85 zł/m2, + vat, w tym podatek od nieruchomości) , opłaty eksploatacyjne ok. 11 zł/m2 ( w tym ogrzewanie i zaliczki na media, płatne wg liczników).
Kaucja w wysokości 3- miesięcznego czynszu lub gwarancja bankowa.
Najem długoterminowy, szczegóły oraz kwoty do uzgodnienia.
Zapraszam do obejrzenia.
Lokalizacja oferty

Anna Szypulska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BMNieruchości.net.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BMNieruchomości z siedzibą przy Słoneczna 3, 96-313 Chylice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres b.milewska@bmn.net.pl… czytaj więcej