Szczegóły oferty

Nowa Wola

Nowa Wola

Działka - sprzedaż 4 270 000 PLN 498,54PLN/m2
 / 8565 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Doskonale położony grunt inwestycyjny o pow. 8565 m.kw., w najbardziej poszukiwanej obecnie lokalizacji w gminie Lesznowola, w Nowej Woli wraz z pozwoleniem na budowę, pod kątem osiedla 40 budynków jednorodzinnych: PUM 4730

Proponowany metraż osiedla oraz lokalizacja cieszą się obecnie największym zainteresowaniem klientów.

OGÓLNE INFORMACJE :
• Powierzchnia: 8565 m.kw
• Wymiary: długość 195 m, szerokość 44 m
• Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
• Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz

LOKALIZACJA: Nowa Wola, gmian Lesznowola w odległości 1 km od stacjo PKP Nowa Iwiczna, w pobliżu osiedli domów jednorodzinnych i pełnej infrastruktury usługowej, handlowej i edukacyjnej (szkoły, przedszkola żłobki )

Cena: 4 270 000 PLN

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości !
Agentka: Iwona Rudnicka: 609 533 413

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Iwona Rudnicka

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BMNieruchości.net.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BMNieruchomości z siedzibą przy Słoneczna 3, 96-313 Chylice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres b.milewska@bmn.net.pl… czytaj więcej