Szczegóły oferty

Nowa Iwiczna, Aleja Podróżnych

Nowa Iwiczna, Aleja Podróżnych

Dom - sprzedaż 950 000 PLN 5 867,82PLN/m2
161.9 m2  Pokoje: 5 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, usytuowany w gminie Lesznowola w Nowej Iwicznej, na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom spełnia warunki domu energooszczędnego

Cena : 950 000 PLN

Dane ogólne:

1. Powierzchnia działki - 414,50m2
2. Powierzchnia domu – 161,90m2
3. Powierzchnia użytkowa bez garażu 138,11m2 + garaż - 17,25m2
4. Tarasy: duży od ogrodu 21,40m2. Taras wejściowy 8,64m2
5. Balkony: od ulicy 5,50m2 i od ogrodu 3,50m2
6. Dwa dodatkowe miejsca postojowe przed domem

Parter
• pokój dzienny z kominkiem (37,57m2)
• kuchnia oddzielna z oknem (11,14m2) i osobną spiżarnią (4,50m2)
• łazienka (5,22m2)
• przedsionek (4,75m2)
• hol (7,92m2)
• garaż (17,30m2) + miejsce na 2 samochody przed domem
Piętro:
• sypialnia (14,60m2) z dostępem do wspólnego balkonu
• sypialnia (14,60m2) z dostępem do wspólnego balkonu
• duża sypialnia (18,10m2) z małą łazienką (3,06m2) i własnym, przestronnym balkonem
• hol (6,60m2)
• duża łazienka (10,42m2)
• garderoba (2m2)

Dodatkowe informacje:
Dom stwarza duże możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb. Oddzielna kuchnia może zostać przeniesiona do pokoju dziennego (doprowadzone są odpowiednie media) a pierwotne pomieszczenie może zostać zaadaptowane na gabinet lub dodatkowy pokój bez dodatkowych kosztów.
Media dostarczone do działki.

Instalacje elektryczne w tym siłowe, wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe dostarczane są do budynku z sieci miejskiej. Poza tym budynek posiada instalacje centralnego ogrzewania, instalację ciepłej wody z recyrkulacją, instalację wentylacyjną z odzyskiem ciepła (recyrkulacja), instalację alarmową, telewizyjną i sieć pod kamery oraz instalację dzwonkową z kamerą w ogrodzeniu. Zamontowane są również podłączenia instalacji elektrycznej pod sterowanie żaluzjami okiennymi od strony ogrodu.
• Dla odzysku ciepła w okresie zimowym jak i zabezpieczeniem przed kurzem i pyłkami roślinnymi latem, budynek wyposażony jest w profesjonalną instalację rekuperacyjną.
• Dodatkowo dom wyposażony jest w czujniki antywłamaniowe połączone z firmą ochroniarską oraz ułożone jest okablowanie dla zainstalowania 3 kamer.
• Siła doprowadzona jest również do garażu co pozwala zainstalować szybką ładowarkę (wallboks) dla szybkiego ładowania samochodów elektrycznych (ładowanie ok 1,5h)
• Oddzielna instalacja wodna do podlewania ogrodu z własnym licznikiem (redukcja kosztów)
• Teren jest dodatkowo zdrenowany - woda z rynien odprowadzana jest do dwóch studni chłonnych. Przy dużych opadach ogród pozostaje suchy a wodę ze studni można używać do podlewania. Drugi niezależny drenaż biegnie na poziomie fundamentów i zabezpiecza ściany przed zawilgoceniem.
• Dodatkowym źródłem ogrzewania może być kominek w pokoju dziennym, opalany drewnem

Działka jest całkowicie ogrodzona, brama sterowana na pilota, podjazd, chodnik do domu oraz przejście do ogrodu wykonano z szaro-czarnych płyt betonowych.
Działka jest zagospodarowana: trawa i nasadzenia.

POŁOŻENIE I OKOLICA:
Nieruchomość położona w Nowej Iwicznej, na granicy Warszawy i Piaseczna, w cichej, zielonej okolicy, z dostępem w bliskiej odległości do: przedszkoli, żłobków, szkoły, centrów handlowych ( Auchan, LEROY Merlin), centrum medycznego CMP, LUXMed , aptek etc. Designer Outlet - 2,3 km , Decathlon przy ul. Puławskiej - 1,7 km.

KOMUNIKACJA: Szybki dojazd do Warszawy autobusami komunikacji miejskiej, koleją podmiejską (przystanek Nowa Iwiczna - ok. 800m ) a w niedalekiej przyszłości trasą S7 (Puławska Bis).

Zapraszam na prezentację nieruchomości !
Iwona Rudnicka 609 533 413

Wynagrodzenie biura nieruchomości w całości pokrywa Sprzedający.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Lokalizacja oferty

Iwona Rudnicka

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BMNieruchości.net.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest BMNieruchomości z siedzibą przy Słoneczna 3, 96-313 Chylice (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres b.milewska@bmn.net.pl… czytaj więcej

950 000 PLN